Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan, hogy új gépekre...

Létezik olyan, hogy új gépekre nem lehet telepíteni win7et?

Figyelt kérdés

2016. szept. 5. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem
2016. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Állítólag a kaby lakes procik csak win 10el mennek majd

Neten olvastam szóval tuti igaz(sarcasmic detected)

2016. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Létezhet, valahol már olvastam ilyen problémáról
2016. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Milyen gépre nem tudod felrakni? Nem volt ilyen problémám soha, nem is hallottam hogy lett volna ilyen gond, egyáltalán mi a konkrét hibajelenség?


#2

Még ha angol nyelvű lenne a fórum oké, de magyar fórumra írsz angolul, ráadásul helytelenül..? Kaby lake meg még sehol nincs, elég valószínűtlen, hogy a kérdező az intel egyik mérnöke, és az általuk készített processzort próbálja beröffenteni w7 alatt, ha meg nem erről van szó akkor ez a probléma nem érinti.

2016. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Létezik, mert a Windows 10 letöltése és telepítése után a régebbi gépek beállításaiba alaposan belemászott, sok mindent, ami neki nem kellett törölt.

Az új laptopokon (mindegy, AMD vagy Intel procis) már eleve ezek a beállítások vannak.

2016. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Aki az ellenkezőjét állítja az nem mond igazat.

2016. szept. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik !!
2016. szept. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
acer e5 575 33q4
2016. szept. 6. 07:29
 9/13 A kérdező kommentje:
kb 1-2 hónapos modell az egész piacon
2016. szept. 6. 07:32
 10/13 Lajos54 ***** válasza:

Bizony, éppen az Acer gépeknél találkoztam legelőször olyannal, hogy Windows 8 alatti oprendszert telepíteni sem engedett. (Sőt, most már olyat is kiadtak belőle, amihez CSAK Win 10-re vannak driverek, nagy eséllyel ez már a a Win 8-at sem fogadná el.)

Már a telepítés megkísérlésekor közli, hogy nem kompatibilis az operációs rendszer...

2016. szept. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!