Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találok jó zenevágó...

Laci199 kérdése:

Hol találok jó zenevágó programot?

Figyelt kérdés
Igazából van egy 90 perces mixem, amit fel szeretnék szeletelni kb. 5-6 perces számokra, de úgy, hogy a vágás pillanatában ne legyen meg az a 2-3 mp-es halk szünet, hanem simán átváltson az egyik számról a másikra, mint a műsoros Mix CD-nél. Várom a segítségeket, ötleteket.

#mix #szám #track #Zenevágó programok
2016. szept. 6. 15:53
 1/7 DjImipapa ***** válasza:
Próbáld audacityvel...keverni is tudja a vágott végeket......:)
2016. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy kijelölök egy vágási szakaszt, rendben, utána meg nem tudom tovább csinálni, még menteni sem tudom...nem engedi tovább csinálni, nem tudom miért
2016. szept. 6. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Exportálni kell, wav-ban. Több ablakban is megnyitható az auda, akkor másolhatsz, kivághatsz. Mp3-ba mentéshez lame.dll kell az audának "megmutatni", alapból wav-ba ment.(exportálni)


Az a szünet nem mp3-nál szokott lenni? Egyesíteni kell a fájlokat, akkor folyamatos a lejátszás. Csak akkor meg egy nagy fájl lesz persze.

Mp3DirectCut mp3 vágásra van, azt is megnézheted.

Youtube sok video van a programokról.

2016. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van sony sound forge-m, azzal biztos jobban lehet ilyet csinálni, mint audacityvel, csak még nem tudom hogy. Arra már rájöttem hogy a 3 mp-es szünetet a Nero-nál kell beállítani a CD írásnál, csak nem tudom úgy szétvágni a mixet hogy pontosan illeszkedjen az átmenet az egyik track-ből a másikba, vagy elcsúszik kicsit vagy siet...Műsoros mixeknél szokták így csinálni, hogy egyszer csak átlép az egyik számból a másikba, hogy ne kelljen végighallgatni a 90 percet, tudjad léptetni.
2016. szept. 7. 00:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem hogy tudom megvágni a 90 perces mixet track-ekre, mint ahogy a műsoros CD-knél csinálják?
2016. szept. 7. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Nérónál "Előző számmal kereszt-átúsztatás"-t próbáld.
2016. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem de ott meg azt írja hogy írjak be valami számot meg válasszam ki hogy másodperc vagy keretek...
2016. szept. 7. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!