Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel rajzoljak logót?

Mivel rajzoljak logót?

Figyelt kérdés

Mivel szükségem van rá... oké, tudom.


Van a fejemben egy kép, amit szeretnék viszont látni a honlapomon, névjegykártyámon, de sosem használtam még semmilyen grafikai programot. Na jó, a paint kivétel ez alól, de hát azzal annyira nem gondolnám, hogy jól sikerülhetne :o

a másik a photoscape, de az meg csak képszerkesztő... legalábbis eddig ennyire jöttem rá.


mondjuk azt sem tudom, hogy kezdjek neki... de ez mellékes, ha már van mivel. Bár tulajdonképpen jöhetne egy Hogyan rajzoljak logót? kérdés is.


Szóval segítsetek pls!

Első körben ha lehet ingyenes progikat ajánljatok.



2016. szept. 8. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én vektorgrafikus programot javasolnék (pl. Inkscape), mivel több méretben is fel fogod használni a logót.
2016. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, utánanézek :)
2016. szept. 8. 14:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe, valamikor az ősidőkben tanultam autocad-et... mondjuk már nem emlékszem rá, hogy hogyan működik, illetőleg talán csak hatlapfejű csavart meg hasonlókat rajzolgattunk vele... és bonyolult is volt... de gondolom nem is különösképpen alkalmas erre a célra, amire én szeretném.
2016. szept. 8. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:
AutoCAD is alkalmas rá nyilván, az is vektoros rajzprogram. De azért számíts rá, hogy egy mai AutoCAD nem úgy néz ki, mint az "ősidőkben" :)
2016. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ősidők :) 12 éve...
2016. szept. 8. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!