Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem enged be a jelszavas...

Miért nem enged be a jelszavas oldalakra az internet explorer 8?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogyha megadom az egyik oldalra a felhasználói nevemet meg a jelszavamat, akkor nem csinál semmit nem enged tovább, de ezt régebben nem csinálta. Újra telepítettem többször is, de nem történt semmi. Leginkább a myvipre lenne szükségem a rejtett mód miatt. Nem tudjátok, hogy mi lehet a baj?
2010. ápr. 22. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az Opera csinálta ugyanezt. Letöröltem és használtam helyette másik böngészőt. Amúgy nekem vki azt mondta, h a cookie-kkal kellett volna vmit csinálni
2010. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az a baj hogy nem Opera 10.0 át használod ajánlom jobb gyorsabb(fpleg a gyenge neteknél jól jön a turbo gomb :D) vagy a Google Chromeot régen azt használtam de most Opera Fan vok...még egy jótanács!!!az internet explorer gyüjti a vírust =/ nekem a szerelő mondta anno még hogy inkább Mozzilát használjak :)
2010. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!