Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet, hogy hülye vagyok de...

Lehet, hogy hülye vagyok de egy elég érdekes probélma merült fel nálam a win10 & Counter Strike : Global Offensive kombóval kapcsolatban!?

Figyelt kérdés

Nos a gépemen eddig tökéletesen futott a cs:go, de mióta jött az új win10 frissítés a laptopomon és az asztali pcmen is teljesen játszhatatlanná vált a dolog. Járt még valaki így, vagy ez általános probléma-e, mert tényleg fogalmam sincs? ( h vindóóózék csesztek el vmit de nagyon vagy nálam van a hiba ) Van esetleg rá valamiféle megoldás, mert elég idegesítő !?( más játékot nem próbáltam talán csak a GTA 5t de az is jelentős FPS csökkenésen esett át )


Elnézést ha vannak hibák az írásomban nem olvastam át :)



2016. szept. 8. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

"ez általános probléma-e" << igen és még csomó más dologba is gondot okozott.

Megoldás: reinstal Windows 7

2016. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletesen fut win10 alatt...
2016. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "játszhatatlanná vált"? Lassú, vagy el sem indul?

Amúgy nekem is tökéletesen fut.

2016. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A játék elindul azzal nincs baj. De már a menüben is ilyen kb. 10-15 FPS...gondoltam hátha csak a menü szar elindítottam egy játékot botokkal és ott is ugyanez :/ Akad, szaggat és előtte ezt nem csinálta. Azért gondolom, hogy ez nem a gépem hibája mer a laptopom ugyanezt csinálja az új win10 frissítés óta.
2016. szept. 9. 11:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúgy örülj hogy elindul :-D

Sokak azt vették észre hogy a teljes partíció elvesztet.

(SSD meghajtóknál a rendszer lemezből sokaknak RAW -ot csinált)


A problémád a VGA driverének inkompatibilitása okozza.

Kártya függő, de van ahol annak frissítése, újratelepítése megoldja a gondot.

2016. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) meglátom mit tehetek e téren az asztali PCmben egy Radeon R9 270X vidikari van a laptopomban pedig egy nvidia gforce 840m. Próbálok valamit machinálni a driverekkel. Am erről az SSD-ről nem is hallottam O.O Nekem is SSDm van de ezek szerint akkor ezt a részét megúsztam "^.^
2016. szept. 9. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Főként ott okozott az SSD -s gondot ahol HDD is volt mellette.

Szerencsére csak pár % -ot érintette, mert engem is csúnyán érintett volna.

2016. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is van benne HDD úgyh. akkor én is megúsztam :D bár azért szívtam vele rendesen...mert nekem a win10 elég szar driveresen
2016. szept. 9. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!