Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért indul el a hátterben...

Miért indul el a hátterben magátol egy zene?

Figyelt kérdés

Ma frissen tettem fel a windows 10-et, és néha különböző időközönként(5-10perc-1óra) a hátterben lejátszódik egy zene,mindig ugyan az.Ilyenkor a CPU terheltsége felugrik 99-100%-a.Valami ötlet hogy mi lehet ez?

A zenét az tesóm felismerte, én nem tudtam miről van szó, vagy hogy miez(Soy Luna).Még egy kis beszéd is hallatszik.De ezt már akkor is lejátszotta miután frissen telepítettem rá, és kb semmit nem csináltam vele.Task Managerben semmi szoktlan program nem található ami erre hivatkozna.


2016. szept. 9. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt már hasonló kérdés, csak nem találom. Ott az lett az eredmény, hogy kártevő okozza és irtani kell.
2016. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom egy eredeti Windowsot használsz, és ennek a friss telepítése után játszotta le a zenét. Ebben az esetben a microsoft akart így gratulálni! Ez szarkazmus volt, ha nem lenne egyértelmű.


Valószínőleg a win-installerben van a vírus, nem valószínű hogy ki tudod irtani, szerezz be másikat.

2016. szept. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!