Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Witcher 3 összes küldetés...

Witcher 3 összes küldetés teljesítése?

Figyelt kérdés
Elterveztem, hogy kiviszem ujra a TW3-at méghozzá úgy, hogy egy alküldetés és küldetés sem lesz sikertelen. Ebben sajnos az gátol, hogy az egyik (gondolom több ilyen is van) küldetés, név szerint az amelyikben meg kell találni a romlás udvarát mindenképpen ad nekem egy sikertelen alküldetést. (Ugyanis vagy követem a tolvajt vagy kikérdezem a koldusokat. Van megoldás?

2016. szept. 11. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs. Pont az a lényeg hogy ha úgy döntesz elvégzel bizonyos küldetést mások nem lesznek már elérhetőek. Van még rá példa: a "Visszatérés Görbelépra" küldetés után már nem fogod tudni legyőzni gwent-ben a Vörös Bárót és megszerezni a lapját, ugyanis vagy felköti magát (ha kiszabadítottad a domb alatti druida szellemét) vagy elviszi a feleségét gyógyulni valami bölcshöz és azért tűnik el a képből (ha megölted a domb alatti fát.) Aztán van úgy hogy szándékosan nem is akartam egy küldetést megcsinálni. Pl: Nekem a vörös hajú Triss tetszett,ővele akartam jóban lenni, ezért nagy ívben tojtam Vengebergi Jennifer minden kérésére, a dzsinnes küldetést adóra is.
2016. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem sikerült megcsinálnom eddig minden küldetést, nincs sikertelen. Most jelenleg ott tartok, hogy el kell mennem a ködszigetre, szóval már eléggé a vége.:D Másodjára játszom végig, első végigjátszásnál is csak 1 db sikertelen küldetésem volt, az is egy rossz válasz miatt. Alap esetben meg tudod csinálni úgy a küldetéseket, hogy mindet teljesíted.


A romlás udvaránál én a koldusokat kérdeztem ki és nem lett sikertelen.

2018. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!