Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a Minecraft?...

Miért nem működik a Minecraft? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos az lenne hogy egy nagyon régi laptopom van nem wifis.Szeretek minecraftozni és leszeretném tölteni.Lentöltöm a Javát rátelepítem eddig oké.Utána leszedtem egy Minecraftot egy ilyen Launchert majd azt is ráraktam.Megnyitom és kér egy felhasználó nevet gondolom játekos névnek.Beírok tök random itána elfeketedik az ablak amibe megvan nyitva a Minecraft és kilép magától.Nem tudjátok mi a baj?Valaki betudná linkelni ehhez a laptophoz a megfelelő javát és minecraftot esetleg mas hozzászükséges programokat?Előre is köszi!Sürgős lenne.:)

Gép:

Microsoft XP 2002-es verzió

Intel(R) Celeron M CPU 410 1.46 GHz

448 MB RAM



2016. szept. 11. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon fog menni olyan gépen :D
2016. szept. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha a webolkdalon nem regisztráltál nem fog menni, ha a bejelentkezésnél nem aa hivatalosan regisztrált nevedet használtad nem fog menni. Amennyiben szeretnél játszani és még egyiket se tetted meg kövesd az utasíításokat!

Amely lépéseket megtettél már, regisztrálás letöltés, azokat a lépéseket hagyd ki, ne vedd meg feleslegesen újra és újra a játékot.


1.: [link] regisztrálj(vedd meg a játékot!)


2.: [link] (töltsd le!)


3.: indísd el a TELEPÍTŐT!


4.: indísd el a JÁTÉKOT!


5.: jelentkezz be a regisztrált adataiddal!


6.: Nyomd meg a play gombot!


7.: Jó játékot. ;)

2016. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!