Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fikázzák hirtelen ilyen...

Miért fikázzák hirtelen ilyen sokan a Battlefield 1-et?

Figyelt kérdés

A béta után most mindenki elkezdte fikázni a BF 1-et pedig nem értem miért mivel nekem személy szerint nagyon tetszett.Tehát miért fikázzák ilyen sokan és miért mondják sokan hogy "csalódtak benne" ill. még azt is sokat hallottam hogy idén állítólag nagyon jó lesz az új Call of Duty sőt sokan mondják jobb lesz mint a BF1 igaz ez? Mire lehet számítani mik a ti tapasztalataitok ill. melyik játék éri meg jobban?


Előre is köszönöm.



2016. szept. 12. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
En meg senkit sem hallottam hogy a battle field-et fikaztak volna meg a call of tuyit sem. Igaz nem is ismerek egyetlen idiotat sem aki ezekkel jatszik :D
2016. szept. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__8..


szerintem ezt is te írtad ki csak most kötekedni akarsz hogy a cod mennyivel jobb a bf1-nél. Személy szerint majdnem egy kalap alá veszem a 2 játékot de csak csalók terén nem játék élményben. A bf1 jó lenne ha nem 120 ezer kemper tolná a nyomorságot mert ez kimondottan az a játék lesz ahol a kemperek fognak érvényesülni meg kellene picit nerfelni azokat a tankokat mert így taktikailag nem lesz annyira játszható.

2016. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem én írtam ki a kérdést ez egy teljesen eltérő és szembemenő kérdés az eddigiekkel csak a miértjét akarom tudni semmi mást nem akartam a kérdéssel elérni!
2016. szept. 12. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Néztem pár videót, azt mondták masszívan owerpowered pár fegyver.

Plusz ez kb egy star Wars dlc 60-120 dollárért

2016. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 4/4

aszondod star wars battlefront bf köntösbe bújtatva ?

2016. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!