Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan programot ami a...

Tudtok olyan programot ami a lent felsoroltakat teljesíti?

Figyelt kérdés
Sziasztok.VivaVideo nekem sajnos nem vált be. Minél hamarabb kellene mivel születésnapra szeretnék vágni 1 videót képekből és GIF-ekből.Ha tudtok ilyen programot kérem jelezzétek!Előre is köszönöm.:)

2016. szept. 13. 18:14
 1/4 anonim válasza:
Próbáld meg a Windows Movie Maker-t, teljesen ingyenes. Képeket és videókat is tudsz egymás mellé illeszteni.
2016. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja, bocsi, gondolom telefonra gondoltál, mert utána néztem a VivaVideo-nak, akkor sajnos nem tudok. Ha lehetséges, próbáld meg felrakni a gépre és ott összerakni.
2016. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi.:) majd megcsinálom gépen:) GIF-et is enged? (Mozgokep)
2016. szept. 13. 21:36
 4/4 tabaki ***** válasza:

Igen. Egy probléma szokott vele lenni, hogy alaphelyzetben csak az első 5 másodpercet játssza le, neked kell manuálisan beállítani a lejátszás hosszát. Sajnos, magyar leírást nem találtam:

[link]

[link]

Saját tapasztalataim nincsenek, mert nem Windowst használok.

2016. szept. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!