Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jön be a google és...

Miért nem jön be a google és a youtube?

Figyelt kérdés

"A(z) mail.google.com tulajdonosa a weboldalát helytelenül állította be. Az Ön adatainak ellopását megakadályozandó a Firefox nem csatlakozott ehhez a weboldalhoz.


Ez az oldal HTTPStrict Transport Security (HSTS) használatával adja meg, hogy a Firefox csak biztonságosan kapcsolódjon. Emiatt nem lehet kivételt felvenni ehhez a tanúsítványhoz."


Ezt az üzenetet kapom már lassan háromnapja és a firefox folyamatosan a tanusítvány kezelőről üzenget, hogy nem biztonságos. A kivételek közé nem tudom felvenni (ahogy máskor már megoldódott hasonló probléma), mert nem engedi.


Lefuttattam vírusirtást, malware-t mindent de semmit nem talált. Azóta van ez mióta a héten a Windows 10 kétszer is frissített, valamint a foxba csináltam egy felfrissítést, miután kaptam egy üzenetet hogy "lassú az internet"

Csak a firefox csinálja ezt, a Chorme-al nincs semmi baj.


Küzd valaki más is hasonló problémával, illetve tud valaki valami megoldást rá?



2016. szept. 15. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítsd be az órát, és a dátumot, és jó lesz !
2016. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jól van beállítva. Nekem is ez volt az első gondolatom, de mai dátum van és az idő is pontos. :(
2016. szept. 15. 18:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem csak a youtube és a google nem jön be normálisan, hanem pl a firefox kiegészítőihez sem tudok hozzáférni. Maga a firefox saját oldala ilyen csökkentett funkciókkal jön be (fehér képernyő, linkekkel, írással)
2016. szept. 15. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!