Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Virtual Boxon hogyan lehet,...

Labadigyorgy kérdése:

Virtual Boxon hogyan lehet, vagy lehetséges Windows 98-at telepíteni? -ha igen, akkor kárt okozhat a gép hardver részében?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a szoftver részét nem piszkálja meg és ezzel teljesen tisztában vagyok, de engem az érdekelne leginkább, hogy lehetséges-e a működtetése!?-ha igen, akkor hogyan?

Szeretnék egy kicsit nosztalgiázni játékokkal ezért szeretném leginkább.

Válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2016. szept. 15. 18:39
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
100%

Lehetséges. És természetesen nem károsítja a hardvert.

Ami a játékokat illeti, mivel nem teljesen a fizikai gépet emulálja, így nem az összes játék fog futni.

2016. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja károsítnai a gazda gépet, viszont a Windows 98at nem támogatja teljes mértékben ez a program, emiatt nem fognak futni a játékok
2016. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem létezik, hogy hardveresen károsítsa egy ilyen jellegű művelet. Egyébként pedig dosbox. Egy pár mb os program amivel az összes létető win95-98 játék pikkpakk futtatható. Nem kell ilyen pepecselés.
2016. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem :\ Esetleg valami más ötlet arra, hogy ezt a kérdést megoldjam valahogy?

Nagyon rá vagyok most pörögve, hogy ezekkel a régi játékokkal csapassam :D

Valami más program, vagy valami megoldás?

2016. szept. 15. 18:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat !! :) Kipróbálom a DosBoxot ! ;)
2016. szept. 15. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
2016. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El fog füstölni a tápod tőle. Akkoriban erősebb hardverek voltak, mint pl a Vargáné és társa.)
2017. dec. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!