Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Need for Speed...

Letöltöttem a Need for Speed The Run-t és a Forma 1 2013-at de amikor játszom kormánnyal hiába nyomom a gázt egyszerűen nem mennek 200Km/h felé többi lent?

Figyelt kérdés
Szóval adott ez a probléma és az a baj hogy a többi autó sokkal gyorsabb és lehagynak. Lehet hogy a kormányba van a hiba? jól van kalibrálva szóval nem értem a dolgot... billentyűzettel sem jobb. valakinek volt már hasonló gondja a játékokkal? Pl NFS Shift tökéletesen működik...

2016. szept. 16. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy manual módban vagy?

Próbálj meg feljebb kapcsolni a sebváltóval.

2016. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
manualban vagyok, mert magam váltok.... de nem pörög a motor sem rendesen... lehet hogy a játék nincs rá optimalizálva?
2016. szept. 18. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha billentyűzettel sem megy jobban, akkor semmi köze nincs hozzá a dolognak.


Nem lehet véletlenül, hogy 200-nál nem mennek gyorsabban a kocsik, amiket választottál?

2016. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha ki van huzva a kormány akkor mennek bőven 200 felett a kocsik, de ha be van dugva akkor nem mennek... hát egy F1es kocsi megy 350 et is szóval nemhinném hogy a kocsik lassúak
2016. szept. 18. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor csak félrevezető amit a kérdésben írtál

"billentyűzettel sem jobb"


Ebben az esetben a kormányoddal lehet a baj (pontosítva a pedálokkal)


Próbáld meg újrakalibrálni, vagy drivereket frissíteni.

2016. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azok is megvoltak... megpróbálom azért mégegyszer
2016. szept. 18. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!