Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van meg mindig a régi...

Miért van meg mindig a régi kinézete a Facebook messengernek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy emlékszem h június-július környéken jött gy frissítés ami a messenger alkalmazás kinézetét változtatta meg. (Kezdőlapon:szülinaposok, jelenleg elérhető...stb)

Hat sajnos nekem meg mindig nem így néz ki. A legújabb verziót futtatom Apple IPhone 6s-en! (88.0 messenger verzió és 10.0.1 IOS verzió)

Mit tehetnék h nekem is le frissüljön?

Válaszotokat előre is köszönöm!

U.i:Újra telepítettem az alkalmazást és a telefont is már többször de ez nem segített.



2016. szept. 16. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A storeban manuálisan próbáltad frissíteni?
2016. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen de ugyanúgy a régi... viszont ha belépek más felhasználóval a messengerbe akkor annak le van frissülve, ha visszalépek az enyém e akkor újra minden a régi
2016. szept. 22. 07:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Most megint nem frissül de csak ha az én felhasználómmal lépek be a fiók váltás opciónál...
2016. nov. 10. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!