Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen program (lennt)?

Létezik ilyen program (lennt)?

Figyelt kérdés

Már idegösszeroppanás szélén állok.


Nos az a helyzet, hogy egy olyan programra lenne szükségem ami egy képről a szöveget másolható szöveggé teszi.

És még olyan is kellenne, hogy ha belemásolok egy szöveget akkor azt betűnként átirja.

Léteznek ilyenek?



2016. szept. 16. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Szöveget levenni: OCR

DE! Ha mondjuk a kép egy ábra / táj... és átírnád rajta az már nem lessz ilyen egyszerű.

Ahhoz meg kell szerezned az eredeti képet, mert különben rajta marad a régi szöveg.


Azaz leolvasni lelehet, de levenni nem.

2016. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úleolvasás kell. Sikerült is. De az az író program létezhet?
2016. szept. 16. 20:23
 3/8 A kérdező kommentje:
olyan helyre kellene beirni egy szöveget ahova nem lehet másolni.
2016. szept. 16. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:

az utóbbit nem, nem lehet megoldani.

Kellene a kép ami nyers még szöveg nélküli.

És akkor tetszőleges képszerkesztővel rá lehetne írni.

De hogy a meglévőt törölni, módosítani, azt nem fogod tudni megcsinálni.

2016. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem képről van szó. Van egy hely ahova nem lehet beilleszteni szöveget csak leirni. És oda keresek valamit ami vagy beirja helyettem vagy valamivel feloldja a paste korlátozást.
2016. szept. 16. 20:31
 6/8 tabaki ***** válasza:

Gondolom, ez is a te kérdésed:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__8..

Fogalmam sincs, mi ez a program (legalább linkeld be), és hova akarsz szöveget írni. Lehet, hogy egyáltalán nem is lehet. Nem minden szöveg szerkeszthető, és ennek nem biztos, hogy „paste korlátozás” az oka.

2016. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez egy ilyen program amiben 10 ujjal kéne megtanulni irni. De enyhén szólva sz*rtam rá. Tanitó is elfelejtette aztán egyszer csak eszébe jutott és hónap végéig 700-ig fel kéne menni. Én meg csak 411-nél vagyok. Most is ebben irokodok.

2016. szept. 16. 21:43
 8/8 tabaki ***** válasza:
Egyszóval ez egy olyan program, amelyet kifejezetten arra hoztak létre, hogy ne tudjál benne csalni. Ha a linuxon való futtatás alapján ítélni lehet, már a szövegkezelés furcsaságából is az derül ki, hogy nem közönséges szövegablakba írsz, hanem valamiféle sajátos megoldásúba, amely ki tudja, milyen áttétellel véglegesíti a szöveget a képernyőn. Ez ráadásul nem valami széltében használt, népszerű szoftver, aminél remélni lehetne, hogy megérte feltörni a kódját, és csalást írni hozzá. Szerintem nincs mese, gépelned kell vakulásig, mert erre nem lesz általános megoldás.
2016. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!