Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vocaloid dalt szeretnék...

Vocaloid dalt szeretnék készíteni, de semmit nem értek hozzá. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Kitaláltam, hogy szeretném megtanulni, hogy hogyan csinálhatnék saját vocaloid dalt és őszintén szólva annyit tudok az egészről, hogy van egy ilyen program, amivel el lehet készíteni az énekhangot, de nem nagyon értem az egészet, mert nem tudom mi az a Project Diva, ezt is csak ugy olvasotam az oldalakon, de nem jöttem még rá. Szóval adott egy ember, aki szereti a vocaloidokat, és ő maga is készítene egy vagy több saját vocaloid dalt, de nem tudja hogyan kezdjen hozzá. Kérlek rendes, érthető válaszokat adjatok! :) Köszönöm! :D

2016. szept. 16. 22:51
 1/4 Otaku1238 válasza:
Engem is érdekelne :)
2016. dec. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nancika ***** válasza:
0%
Tabletra van egy music speed changer nevű app androidra amivel gyorsíthod a hangot és a magasságát is szabályozhatod. Nem vocaloid zene de ha jó minőségű az alapfelvétel akkor viszonylag elfogadható
2017. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző, te a nightcore-ról beszélsz. :)
2017. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Vocaloid dalokat csak úgy a semmiből nem könnyű csinálni, hiszen ez egy profiknak való program. A Project diva egy játék amit Psre és Pspre lehet megvenni, azzal nem tudsz zenét csinálni. De ha minden áron akarsz kezdeni az ötlettel valamit akkor ezek kellenek hozzá:

-Maga a Vocaloid program + egy voicebank (nem olcsó, kalózkodást nem ajánlom :\)

-hangszerek/gépes program (Fl studiot ajánlom)

-néhány youtubeos tutorial csak hogy az alapokat értsd hogy

-Rohadt sok türelem

Sok sikert:)

2017. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!