Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meddig telepít a the crew?

Meddig telepít a the crew?

Figyelt kérdés
Most, hogy ingyenes "megvettem". Rámegyek, kiírja "Telepítés 1/2". Ez kb. meddig tart? Mert vagy 3 órán keresztül hagytam és semmi.

2016. szept. 17. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatban szerintem nem hosszú folyamat. Este elindítottam a letöltést, reggelre fent is volt. És nincs valami szuper netem, hogy leszedi 5 perc alatt a 21GB-t és mondjuk 5 óra alatt rakja fel a gép. Egyébként 100%-ra le sem kell szedni, 20GBnál is tudtam már játszani.
2016. szept. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem néztem az időt mert közben mást csináltam. de nem lehetett több 50-60 percnél.
2016. szept. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 3 napja próbálom feltenni, de mindig ilyen másfél-2 óra után is csak 1/2 volt.. Most már 4 órája telepít, de már megvárom..
2016. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is 5 óráig volt 1/2. Ki is kapcsoltam, ha eddig nem telepítette akkor szerintem nem is fogja.
2016. szept. 22. 10:59
 5/5 anonim válasza:
Hat de B+ kajak en is 4 oraja varom es semmi 1/2 pofam leszakad hamarabb leszedte mint felrakta ez mi gaz mar
2016. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!