Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-nél nem él bal...

Windows 10-nél nem él bal gombbal a Start menü, a keresés és az Internetelérési lehetöségek mutatása?

Figyelt kérdés
Minden ajánlott parancssort beillesztetem, kipróbáltam, nem orvosol. Hogy láthatom így az elérhetö internetkapcsolatokat, valamint a Windows frissitések keresését?

2016. szept. 18. 10:50
 1/9 A kérdező kommentje:
A frissítésekre már kaptam segítséget.
2016. szept. 18. 11:30
 2/9 anonim ***** válasza:
?
2016. szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kérdőjelet nem értem. A fent említett internetelérési lehetőségek elérése a probléma.
2016. szept. 18. 12:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Tálca jobb sarokban ott az ikonja, azt nyisd meg.
2016. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az az, amit csak látok, de megnyitni nem tudok. Más?
2016. szept. 18. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezeket próbáltad? Rendszergazdai parancssorból (windows gomb + X):

Másold be az alábbi parancsokat egyenként, futtasd, várd meg ameddig a vizsgálat eléri a 100%-t:


sfc /scannow

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth


Sokáig fognak futni, az utolsó folyamat végén indítsd újra a gépet.


Ha ezek után sem működik jól, akkor futtasd rendszergazdai powershell-ben (Jobb egér katt a tálcára > feladatkezelő, majd amennyiben kis nézetben jelenne meg, úgy kattints a több részlet gombra alul. Kattints a Fájl fülre > új feladat futtatása. Tegyél pipát a feladat létrehozása rendszergazdai jogosultsággal opció elé), majd írd be a mezőbe:

Get-AppxPackage -AllUsers| Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”}

2016. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezeken már túl vagyok. Gondolom, minden, neten fellelhető dolgot kipróbáltam, de semmi. Olvastam, főleg külföldi lapokon, ez nem egyedülálló eset. A végszó mindig: vissza a feladónak- Windows hiba. Azaz a boltba. Ezt teszem én is holnap. A dühítő, hogy egy eredeti Win-es gép mellé nem kap az ember se kódot, se lemezt, így én újra rakni se tudom ezek hiányába.
2016. szept. 20. 00:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Írjál nekik vagy telefonálj, Óbudán vannak, a Graphisoft parkban, az Auchan mögött.

[link]

2016. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem akciósan olyan laptop jutott, amelyik kiállítási darab volt a boltban. Újra lett telepítve Windows 10 Prora, rendben működik, csak éppen gyorsan lemerül az akkuja. Szeretném kicseréltetni az akkuját, de nagyon messze van a márkaszervize és NINCS telefonos ügyfélszolgálata. És ez egy multicég. A Microsoft legalább ehhez jól áll hozzá.
2016. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!