Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom a régi Windows...

Hogy tudom a régi Windows mail leveleimet Outlookba átrakni?

Figyelt kérdés
Ki exportáltam és mindegyik eml kiterjesztésben van amit az új gép elvileg felismer mint Outlook file. de amikor az importálás opcióval próbálom meg importálni Outlookban akkor nem talál semmit. Kerestem, hogy hol van a gépen a berékezett levelek folder hogy oda bemásoljam, de azt nem találtam.

2016. szept. 19. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy Thunderbird-öt, az szépen be tudja importálni, az Outlook-ot meg fejeltsd el mert egy kalap trágya.
2016. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de a munkahelyemen is Outlook van és eddig bejött, ezt jól ismerem és benne van az office csomagban, tehát újat nem akarok felrakni. Csak van erre valami megoldás?
2016. szept. 19. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajnos a kérdésre nem tudom a választ, én is próbálkoztam vele, de nem ment. Az, hogy az Outlook egy szar, azt mindenki tartsa meg magának. Én sok-sok éve azt használom, és maradok az Outlooknál. Az egyik munkahelyemen rávilágítottak a használatára. Azóta még jobban szeretem.

Az exportálást hogyan csináltad? Mert én úgy emlékszem, hogy nem eml-ben szokott kimenni. Sajnos csak rövid ideig használtam a Winmailt, mert rájöttem, hogy az Outlook jobb.

2016. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Farkas999 ***** válasza:
A régi levelek eredetileg nem pst formátumúak?
2016. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
PST az outlook formátuma. Win mail az más.
2016. szept. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem enged csak két féle exportálást. Exchange ami az Outlook és win mail.
2016. szept. 20. 19:08
 7/10 A kérdező kommentje:
az a furcsa, hogy ha megnézem a kimentett leveleket akkor felismeri mint Outlook file és ha ráklikkelek megnyitja outlokkban és akkor át tudom helyezni egy Outlook mappába. De ehhez egyesével kéne a több száz, ezer levelet átrakni.
2016. szept. 20. 19:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Namost, Thunderbird akár az .eml fileokat, akár a win mail-ből a leveleket tudja importálni, igaz, kell hozzá egy kiegészítő, de nem kell egyességel szarakodni.

Az Outlook egy hulladék! Ne akard használni!

2016. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Találtam néhány eml to pst convertert. az első nem vitte át az összes emailt, a többi meg cask akkor működik ha van outlook a gépen. A régi gépen nincs, az újra ahol az outlook van meg nem akarok minden szemét programot felrakni. Szóval arhiválom őket eml ben és cask akkor rakom át PST be majd ha valamiért tényleg nagyon kell.

Csak azért írom ha valakinek kell akkor létezik ilyen converter. Számomra az outlook továbbra is jó mert programozható macroval és áttekinthető, olyan a menüje mint az excel és work ill powerpoint amiket használok. Szóval jó szerintem. Ettől aki malőrtől eltekintve. De őszintén én vagyok a hülye mert már rég óta eztkéne használnom cask lusta voltam átállni.

2016. szept. 22. 09:42
 10/10 A kérdező kommentje:
work alatt word-et értettem
2016. szept. 22. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!