Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb? Spotify vs...

Melyik a legjobb? Spotify vs Deezer vs Apple Music vs Tidal

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb hangminőségű, melyik mennyibe kerül, előnyök, hátrányok?

2016. szept. 19. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak azért vicces kérdés mert szerintem nincs olyan ember aki az összeset kipróbálta volna.Ha a cikkeknek lehet hinni akkor a Tidal a nyerő hangminőségben a tömörítetlen flac miatt.Amennyiben egy mobilon hallgatod egy átlag fülessel akkor nincs értelme,egy flac mérete nem egyszerű és a mai mobilnet árakon "érdekes".
2016. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán átlag fülessel hallgatom, hanem egy Sennheiser HD 598-cal, és ezért is kéne az hogy melyik a legjobb fájlminőségű. Azonban nem sikerült egyértelmű infót találnom arról hogy most a Deezernek és Spotifynak van e tomoritetlen lehetősége vagy nincs
2016. szept. 19. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincsen tömörítetlen minőség a Spotify-n, és az Apple Music-on sem, ez egészen biztos (használtam már mndkettőt előfizetéssel), és a Deezer-rel is biztosan ez a helyzet.


Más-más minőséget ír a Spotfy és az Apple, de igazán észrevenni nem lehet a különbséget, én legalább is nem veszem észre. Gyári earpods, vagy kocsiban hallgatom, vagy otthon egy 2.1-es hangfalon (esetleg TV-n), szóval semmi extra.


Az árakat meg megtalálod a honlapjukon, de a Tidal-on kívül úgy emlékszem mindegyik 5 euro körül van Magyarországon havonta.

2016. szept. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Apple Music csak Apple cuccok esetében éri meg. Androidos kliens nem támogatja a Google Cast átvitelt.

Deezer Androidos alkalmazása nagyon laggol és sűrűn összeomlik mostanában..

Cserébe van Google Cast.

Spotify szerintem a legellentmondásosabb mind közül. Tudja vezérelni a többi megnyitott klienst. Ez tökjó. Viszont a Spotify Connect és a Google Cast nem működik saját magad által feltöltött zenékkel. Ami persze úgyis lesz, mivel sok a régió korlátos zene..

Playlist képeket nem állíthatsz be (elvileg erre nem update nemsokára). Viszont rengeteg playlist van, regiment stílus és hangulat szerint. Ebben a Spotify a legerősebb.

Minőség mindnél megfelelő. Ha nem vagy audiofil nem lesz gond.

2016. okt. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát most különc leszek, és én a google play zene mellett döntök :D Igaz erről nem kérdeztél, de ha androidot használsz akkor szerintem az a legjobb, mert olyan zenéket is le tud játszani jeked amiket te töltöttél le bárhonnan. És ez szerintem nagyon nagy előny, nekem legalábbis az, mert sok olyan zenét is hallgatok amik egyáltalán nem kerültek eladásra, csak youtube-on rábukkantam.
2016. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Én kipróbáltam mind a 4-et, és szerintem az Apple Music. De csak, mert Apple-felahasználó vagyok, és nekem jobban kompatibilisebb ezekkel a termékekkel. De hangzásban ugyan olyan mind a 4 :D :D
2017. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!