Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltortek az msn cimem es az...

Feltortek az msn cimem es az email cimem is, es mindenhol megvaltoztattak a jelszot. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Nem tudok jelszoemlekeztetot kerni msn-en, mert a tennivalokat arra az email cimre kuldik, amit szinten feltortek es megvaltoztattak a jelszavam tehat nem tudom megnezni mivel nem tudok belepni.

Tudom, hogy ki csinalta de nem tudom mit lehet ilyenkor tenni.


2010. ápr. 23. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem regisztrálj új email címet és MSN accountot, majd értesítsd az összes ismerősödet.
2010. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár inkább minél hamarabb írj az ismerőseidnek, nehogy visszaéljenek a neveddel.
2010. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Welcam to da internetz.
2010. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Elmész olyan ismerőshöz aki ért is a szgépekhez és elmagyaráztatod vele az alap biztonsági dolgokat,erős megjegyezhető jelszavakat stb.


2. Felkeresed azt aki 100% hogy csinálta és "megbeszéled" vele.

Levéltitok megsértéséért fel lehet jelenteni de mivel magyarország eredménye nem lesz, ellenben kellemetlen lehet egy ellene folyó nyomozás. Szolgáltatót is fel lehet keresni, és az email szolgáltatók is logolják az IP címeket, hacsak nem proxyt használt. Legális úton elfelejtheted a dolgot. Értesítesz mindenkit és új email.


Aztán az 1. pontban tanultak alapján újra védesz mindent.

2010. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!