Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a ShadowPlay-t úgy, hogy ne indítsa el automatikusan a felvételt?

Figyelt kérdés

Most vettem egy gamer PC-t, és amikor feltelepítettem a hozzá kapott drivereket, akkor a videókártyám (GTX 750 Ti) driveréhez mellékelve lett a ShadowPlay, amivel fel lehet venni a játékmenetet. Remekül működött. Amikor elindítottam egy játékot, akkor kiírta, hogy a játékmenet rögzítéséhez nyomjam meg az Alt+Z kombinációt.


új merevlemez került a gépembe és a rendszer újra lett telepítve. Ugyanaz a driver került fel rá, de most a felvétel automatikusan történik, amíg fut a játék. Mit tehetek ez ügyben?


Ez a driver ment fel a gépre:


372.70-desktop-win10-64bit-international-whql


2016. szept. 21. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nekem is sok fejfájást okozott. :)

Én visszaraktam a régebbi Experience-t, amiben még ki-be kapcsolható a Shadowplay. Ettől még a vga driver nem avul el.

[link]

ha feltelepül ne felejtsd el kivenni az exp. frissítést !

2016. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!