Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows telepítés hiba segítsé...

Windows telepítés hiba segítség! Mi ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok az a hiba lépett fel hogy egy Windows Server 2008 típusú operációs rendszert egyszerűen képtelen vagyok telepíteni egy számítógépre. És minden más operációs rendszert is ami Windows alapú természetesen.


Mindig amikor telepíteni probálok (USB kulcsról mivel DVD meghajtó nincs benne) akkor BCD hibát kapok. A bcd-t parancssorral egy másik géppel backupoltam, akkor is hiba.


Vagy 3 darab ISO-USB Toollal felmásoltam a pendrive-ra de mindig mindennél itt ez a hiba. Hogyan tudnám esetleg orvosolni?

A válaszokat előre is köszönöm. <2016. 09. 21/>



2016. szept. 21. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Írd ki a pontos hibaüzenetet, meg hogy a telepítésnek pontosan melyik részén jön elő.
2016. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia egy sima bcd error jön ki és nem a telepítésnél hanem bootolásnál. Már mindent próbáltam de semmi.


Itt a videó hogy mi a hibám:

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=jP0dEM7ZeuY

Előre is köszönöm

2016. szept. 21. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom a videóban elolvasni a hibakódot, nagyon fénylik a képernyő.
2016. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Parancsolj:


File: \Boot\Bcd

Status: 0xc000000f

Info: An error occurred while attempting to read the boot configuration data.

2016. szept. 21. 19:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Hiányzó fájlok vagy sérült fájlrendszer a pendrájvon. A fájlrendszer valószínűbb, rajta van a "dirty" flag, aminek csak futó rendszer alatt lenne szabad aktívnak lenni.


Csináld újra (formázással együtt), és szabályos módon távolítsd el a gépből (tálcaikonnal), mielőtt lekapcsolod. Aztán a kikapcsolt gépbe dugd, és úgy indítsd el.


Ha továbbra sem jó, próbáld a telepítőt másik programmal csinálni.

2016. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ugye azon a gépen nincs rajta windows (A laptopon) a telepítgetést egy másik gépen csinálom. Leformázom és felrakom rá megnézem hátha jó lesz. előre is köszi
2016. szept. 21. 19:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Semmi mindent próbáltam 4 féle program,console commandok,stb de mindig hiba..... MI a francot tegyek? :( Kuka?
2016. szept. 21. 20:29
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom, hogy server-rel is jó lesz-e, de próbáld meg így

Sima win7-tel kifogástalanul működik

2016. szept. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A gépen nincs windows. :(
2016. szept. 22. 15:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van másik működő géped, akkor abba átteheted a server-es vinyót. Arra másold rá kicsomagolva a telepítőt, majd írd be cmd-be a szükséges parancsokat. (Tedd aktívvá a partíciót, és írd be a bootsectes sort.) Utána tedd vissza a server gépbe a vinyót és el fog indulni a telepítő.
2016. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!