Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyek a legjobb zene letöltő...

Melyek a legjobb zene letöltő programok androidra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon kíváncsi lennék ti miket használtok, mivel amiket én eddig próbáltam azok mind rosszak voltak és megbízhatatlanok.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2016. szept. 21. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

"amiket én eddig próbáltam azok mind rosszak voltak és megbízhatatlanok"


jó lenne tudni hogy eddig melyikre fizettél elő? deezer? spotify? google play music?

2016. szept. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1# Nem fizetős alkalmazásra gondoltam.

Egyszer már találtam egy jó appot csak sajna, mivel telefont váltottam ezen nincs rajta és sehol sem találom már azt az alkalmazást.

2016. szept. 22. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Deezer, Spotify? Komoly? Ki fizet azért hogy egy limitált választékból online hallgathasson rossz minőségű zenét?


Kérdezőnek:

A letöltő appok között nem fogsz jót találni, mert ezek internetes mp3 oldalak tartalmában keresnek, és ami ott van az mind szemét 15 kb/s low res koncertfelvétel vagy youtube rip (+általában a tagek hibásak). Torrentezz albumokat flac minőségben piratebay, kat, ncore oldalakról (ha csak egy dal kell belőle akkor töröld a többit)

2016. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm a válaszodat!Hasznosítani fogom :)
2016. szept. 23. 12:07
 5/5 anonim válasza:

[link]


Itt csak mp3-ak vannak ugyan, de a legtöbbjük 320 kbps bitrátájú. Ilyen minőségű mp3 és a FLAC tömörítésű zene között minőségben meg sem lehet hallani a különbséget (profi hangtechnikán csak). Azért itt is előfordul 128-as és rosszabb minőségű mp3. Miután letöltöd, kattints jobb gombbal a fájlra>tulajdonságok>részletek fül. Itt alul ki fogja neked írni a bitsűrűséget, így tudod leellenőrizni hogy biztosan a legjobb (mp3-ra vonatkozó!) minőségű-e a fájl (320 kb/s felirat (vagy egyéb)).


A legtöbb egyébként be is van taggelve borítókkal együtt. Egyetlen hátránya az oldalnak hogy nagyon sok a reklám, de androidról ugyanúgy használható mint számítógépről.

2016. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!