Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam Felhő nem működik, nem...

Steam Felhő nem működik, nem szinkronizálja a játékom. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy ideje, talán 2 hete problémám van a Steam-el, ugyanis a Felhő nem akarja szinkronizálni az egyik játékot. Két különböző gépen szoktam játszani vele és eddig tökéletesen működött, de egy ideje ha játszok az egyik gépen, az nem kerül át a másikra. Rákerestem a problémára, de semmit sem találtam. Be van pipálva hogy frissítse, van internet, próbáltam kilépni is vissza, újraindítani a gépet, mindent az ég világon, de semmi és nagyon idegesít már. Még csak hibaüzenetet sem kapok. Van valakinek valami ötlete, hogy ez mitől lehet vagy hogy mi a megoldás? Nem hinném, hogy a játékkal van gond, mert semmit sem találtam róla és ha másnak is lett volna ilyen problémája, akkor biztos szembejött volna velem a keresés során.


Köszönöm a segítséget mindenkinek. :)



2016. szept. 22. 13:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!