Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan töltek le a Megáról?

Nanóka60 kérdése:

Hogyan töltek le a Megáról?

Figyelt kérdés

Miért írja ki,hogy túlléptem a sávszélességet?

A letölteni kívánt film Rar, s 7 linket tartalmaz. Az első két linket simán (bár gyanúsan gyorsan lehozta), s aztán a 3-nál kiírta, hogy túlléptem a sávszélességet. Innentől minden linkre kiírta, hogy túlléptem a sávszélességet.

Megnéztem a YouTube-n a videót, s nekem nem is az az ablak jelenik meg, mint a videón. Mit csinálok rosszul?


2016. szept. 22. 13:55
 1/3 sutikecske válasza:
Biztos ,hogy az az eredeti mega? Nézd át virustotal-on a linket. (virustotal: [link] )
2016. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Használd a MEGA Downloader programot a letöltéshez. Van portable változata is, még telepíteni sem kell. Én is ezt használom, gond nélkül tölt és gyorsabban is, mint böngészővel.


[link]

2016. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez csak "file" ra jó ha már mappákat kell letölteni azt nem tud én a mega bastered git hubos progit ajánlom
2022. okt. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!