Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyek az elmúlt évek legjobb...

Melyek az elmúlt évek legjobb játékai?

Figyelt kérdés
Néhány évig nem igazán foglalkoztam a nagyobb megjelenésekkel és most szeretném bepótolni a hiányosságaimat. Leginkább az igényes játékok érdekelnek (pl nagyon szerettem a bioshock szériát, a mafia I-II -t, a metro játékokat)
2016. szept. 22. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Dark Souls széria
2016. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha bírtad a klasszikus fps eket akkor az új Doom kötelező.
2016. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fallout 4-et mondanám, ha azzal még nem játszottál. Witcher 3-ra mondják még, hogy iszonyat jó. Én most amiatt kezdtem el a szériát, a másodiknál járok. Ha még nem játszottál velük, akkor tudom ajánlani. Egyébként nem maradtál le sokról, nincsenek ma már olyan hű de nagy gamek... Elkezded, esetleg kijátszod, és akkor így ennyi.

(Ha bírtad a metrokat, akkor próbáld ki a redux változatot mindkettőből esetleg)

[link]

2016. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!