Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom telefont PC-ről...

Hogyan tudom telefont PC-ről is irányítani?

Figyelt kérdés

Huawei P8 Lite, 6.0-val.

Leapdroidot töltöttem le, tettem fel.

Telefon programját, ami alap, PC-re feltettem.

Belépek Leapdroidba és semmi. Hogyan tudnám csatlakoztani?



#Android #leapdroid
2016. szept. 23. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
bessh-zol
2016. szept. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ühüm. bővebben? :\
2016. szept. 23. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
A leapdroid egy emulátor, nem? Telefon távoli irányítására jó pl. Airdroid
2016. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen. azt hiszem. olyasmi. pc-n szeretnék játszani egy androidod játékkal, ami a telefonon van. a leapdroid erre való. viszont fogalmam nincs, mit kéne és hogyan. nem kell usb-n rátenni a pc-re telefont?

elindítom leapdroidot és nem az én telefonomat látom, csatlakozás vagy valami meg nincs.


hogyan lehet ezt?

2016. szept. 23. 15:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam detto semmi, bár én mással próbálkoztam. Se sshd, se httpd (csak kifele), se vnc, se ftp. Semmit nem enged be, pedig már manuálisan kilőttem még az iptablest is. Befele csak adb-n fogad el néhány dolgot, ha épp nem esik kint pl az eső. (Rootolt lenovo p70)
2016. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
A leapdroid egy Android emulátor PC-ren nem távmenedzser program. Amire te szeretnéd használni, arra a már említett Airdroid is alkalmas -habár játékra a válaszidő miatt eléggé korlátozottan. Leapdroid alatt úgy tudsz játszanin ha feltelepíted a telefonon levő játékot a Playboltból.
2016. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mkey. rájöttem hogyan is kell meg mi is ez az emulátor :D
2016. szept. 23. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!