Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » BlueStacks programról mit...

BlueStacks programról mit tudtok? Tényleg lehet telepíteni windowsra, és azon keresztül használhatok androidos alkalmazásokat?!

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat. :)

2016. szept. 23. 18:39
 1/2 anonim válasza:
Igen, pont ez a lényege, bár én néhány játéknál grafikai problémákat tapasztaltam(lehet h a gépem hibája), de az még régen volt. Hallottam olyat is h elvileg ami mobilodra telepítve van, konkrétan azt indítod el és nem gépre letöltve futtatod, de ez nem biztos.
2016. szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy írtad. Nekem Windows 7 Ultimate-en remekül fut a Subway Surfers és a Jatpack Joyride a Bluestacksnek köszönhetően. Egy Google fiókkal be kell jelentkezned hogy letölthess alkalmazásokat. Elsőnek azt ajánlom hogy ne egy játékot tölts le, hanem egy launchert, mert így könnyebb lesz eligazodnod. (olyan lesz a kezelőfelülete, mint egy androidos telefonnak)
2016. szept. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!