Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Malwarebytes Anti Malwere...

A Malwarebytes Anti Malwere mindig talál egy nem kívánatos fájlt, de nem törli. Karanténba tette, de mindig előjön. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Gondolom az az egy kártevő nem engedi pl. újraindítani a gépet, hiába zárom be, és indítom újra, hihetetlenül lassan töltődnek be a dolgok. Megnéztem Your Uninstaller merevlemez tisztítóval, az eltávolított 817 felesleges fájlt, megnéztem Eset Nod 32 -vel, az pedig nem talált semmit. Ajánljatok egy igazán ERŐS vírusírtót! (És azt is kérem, hogy linket adjatok hozzá!

Köszönöm.



2016. szept. 24. 10:03
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Próbáld ki ezt is:

[link]

2016. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is mindent ilyen szemetet pucolj le mint az a merevlemez tisztító.Legyen fent egy Ccleaner+HD Senitel több ilyennek teljesen felesleges.

Ha vírusirtót használsz ne legyen becrackelve,a NOD32 elég erős és sok gépet mentet már meg szóval jobb nagyon nincs is.(talán egyedül a Kaspersky)Esetleg HitmanPro.

2016. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell annyira karbantartószoftvernek csúfolt szar a gépre. CCleaner épp elég takarítani, ha pedig programok eltávolítása neked nem elég alapos vezérlőpultból, akkor inkább használj Revo Uninstaller-t, de ez sem annyira szükséges.


A Malwarebytes egyébként egy jó szoftver, én is használtam, de nálam mindig sikeresen leszedte a reklámvírusokat, és nemkívánatos progikat. Mi az, hogy mindig előjön? Esetleg HitmanPro-t kipróbálhatsz helyette, ugyanarra használható, mint a Malwarebytes.


Erős vírusirtó pedig már ott a gépeden, az ESET. Persze a vírusirtó sem fog megvédeni, ha nem úgy használod a géped, ahogy kellene. Vannak crackelt programok? A vírusirtót hogy használod? Kerülöd a gyanús webhelyeket, nem töltesz le minden szart amit az arcodba tolnak?

2016. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak a Firefoxot töltöttem le. Nem a legújabbat, most már látom. Torrentezni szoktam. Csak zenét. Windows 7-em van).

Az ESET pedig kiírta, hogy nem végez műveletet az átvizsgálás után, de mégsem hagyja ott, hogy a kártevőt eltávolítsam, hanem alaphelyzetbe áll, és ezzel vége. A CCleaner mindig ugyanazokat a fájlokat, vagy objektumokat pipálja be, és az sem csinál semmit, ha legközelebb megnyitom, ugyanúgy ott vannak bepipálva, azok, amik előzőleg.

2016. szept. 26. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!