Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok mondani képszerkesztő...

Tudtok mondani képszerkesztő progikat?

Figyelt kérdés
Tehát olyan photoshop kellene, ami ingyenes, lehetőleg magyar nyelvű, és nem ilyen full alap gagyi. Ilyesmire kéne: Arc szerkesztés (szem, hibák, stb...) Meg igazából mindenre de utóbbira főként. (paintes poénokkal pls kíméljetek)

2016. szept. 24. 19:49
 1/4 anonim válasza:

Hát én használok egyet, ingyenes, de nem magyar, viszont szerintem egész jó:)

Belinkelem: [link]

2016. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi de ebből nem igazán értem mi hogy van magyar nyelvű kéne valaki:D
2016. szept. 24. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
A GIMP pl tud magyarul
2016. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:

A Photoshop nem ingyenes, de a CS2 változatot regisztráció ellenében magáncélra ingyen letöltheted az Adobe honlapjáról (egyéb jogokat nem kapsz vele):

[link]

Ettől függetlenül az említett szerkesztéseket bőven megcsinálhatod az igazán ingyenes képszerkesztőkkel is. A Gimp valóban az egyik legjobb, nem csoda, hogy állandóan javasoljuk. Próbáltad már, hogy rákattintasz a saját magad által begépelt „képszerkesztő” címkére?

Lehet, hogy a kérdésben szereplő „szem, hibák, stb...” elintézhető a PhotoScape programmal is, azt is próbáld ki.

2016. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!