Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet Windows Movie...

Hogy lehet Windows Movie Makerrel (Windows 7) elsötétíteni/elvilágosítani a képkockát?

Figyelt kérdés

Rákerestem már, és mindenhol azt mondják, hogy jobb klikk --> kép elsötétítése, de nekem sehol nincs olyan. Már frissítettem is, mindent csináltam, de még mindig semmi. Ha tudnátok segíteni, annak örülnék, ha pedig nem lehet ezt megoldani, akkor valami másik videoszerkesztő programot, jó lenne, ha tudnátok ajánlani. Egyszeri alkalomra kell, és nem is olyan bonyolult műveletekre (csak elsötétítés és kivilágosításra a képkocka elején és végén), szóval semmi extra.


Válaszokat előre is köszönöm! :3



2016. szept. 25. 11:50
 1/1 DjImipapa ***** válasza:
Erre van az átmenet(transition).....azt kell alkalmazni, ám a movie asszem csak 2 kép közé tud ilyet tenni....(fenti menüsoron animációk-átmeneteknél) Fejlettebb szerkesztők elejére, végére is tesznek ha akarod....
2016. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!