Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-en milyen programma...

Windows 10-en milyen programmal osszam ketté a merevlemezt?

Figyelt kérdés
Windows 10-et csak úgy engedte feltelepíteni, hogy egyben hagytam a merevlemezt. Ezt utólag akarom szétszedni. Adatvesztés nem lehet, mert frissen újratelepített. Melyik program a leges legjobb erre a célra, amivel egyszerűen kettéoszthatom egy felrakott Windowson is?

2016. szept. 25. 14:11
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

"Windows 10-et csak úgy engedte feltelepíteni, hogy egyben hagytam a merevlemezt"


Valamit már itt csúnyát benéztél. Megjelenése óta több mint százszor telepítettem már Windows 10 -et, de eddig még mindegyik lemezt több fele tudtam osztani, a telepítőbe épített partíciókezelővel.


Egyébként utólag is megteheted a Windows lemezkezelőjével is. Tehát nem kell emiatt külön partíció menedzser szoftvert telepíteni. Tudsz kötetet zsugorítani és a felszabadított helyből új partíciót tudsz létrehozni.

2016. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ThodEE GoD ***** válasza:

Start menü gombra jobb egér gomb -> lemez kezelés -> meghajtóra jobb egér gomb -> kötet zsugorítása

A felszabadult üres kötetet megformázod és kész is ;)

2016. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is felraktam már 3 gépre ugyanezt a Windows-t, és kettőn engedte szétszedni, az utolsón nem, mert azt írta, hogy "a telepítő nem tudott új rendszerpartíciót létrehozni vagy egy meglévőt keresni"
2016. szept. 25. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!