Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet letörölni a The...

Hogy lehet letörölni a The Crew-et? (törlés után 10 GB a játékból megmaradt! )

Figyelt kérdés
Nah szóval letöltöttem Uplay--ről a The Crew nevű játékot (uplay programon keresztül) mert szeptemberben ingyenes, (ha valakit érdekel: [link] még ingyenes 100%-osan. barátaimmal játszatom is vele, csak meguntunk és letöröltem a kb: 20-30 GB játékot a vezérlőpultban. és 10 GB még nem törlődőt le a játékot nem mutatja a programjaim között. (azért fontos nekem mert 128 gb ssd van és mikor telepítettem akkor 56 gb körüli szabad helyem volt most 46,2 van (mikor vetem a gépet nem ilyen célra gondoltam, na de ez most mind 1 azért elégedett vagyok a teljesítményével- nagyon jó ár érték arányban vetem akkor). Térjünk vissza a lényegre Hol van az a 10 GB ? ESETLEG HA TÖRLÖM AZ UPLAY ALKALMAZÁST, AKKOR VISSZA MEGLESZ? (megnéztem az uplay mapálya amit találtam 183 mb foglalt)

#játék #eltávolítás #törlés #Uplay #The Crew #törlés crew törlés ubisoft. 10gb törlés #nem jól törlödöt le.
2016. szept. 25. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

CCLeaner-ben érdemes megnézned.


Én eltávolításra mindig Revo Uninstallert használok az ilyen törlésekre, mert frankón kiszedi az ilyenkor mint ahogyan neked is visszamaradt fájlokat.

2016. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen windows-t használsz és mennyi alaplapi memóriád van, de a windows-ok szeretik magukat frissíteni, és a helyed egyre kevesebb lesz...


Attól függően mennyi memóriád van, attól függően létre is hoz egy swapfile-t meg egy hibernáló-file-t (kb akkora méretben, mint az alaplapi memóriád)... ...természetesen ezeket ki lehet kapcsolni!


Végső esetben telepítsd újra az egész gépet, mert sokszor ez a leggyorsabb megoldás, ahelyett, hogy heteket töltesz el a probléma megoldásával...

2016. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

CCleaner már brobáltam, nem használt.

Windows 8.1 em van az alaplap memóriát nem tudom ( lenovo ideapad 100 80qq laptopom van).

Újratelepíteni nem nagyon szeretném egyelőre.

az uplay alkalmazás nem tárolhatja ezt valahol?

VÁROK MÉG VÁLASZOKAT, AZ IDEGI PRÓBÁLKOZÁSOKAT PEDIG KÖSZÖNÖM MENT A (ZÖLD KÉZ)

2016. szept. 25. 17:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Hali a probléma magától megoldódót. bekapcsoltam ma a gépet és vúálá 67 gb szabadhely lett. pedig tegnap 2x is újraitatódtam a gépet
2016. szept. 26. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!