Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elvesztem a Minecraft-ban....

Elvesztem a Minecraft-ban. Mit tehetek? /A többi lent/

Figyelt kérdés
Minecraft. Lementem a Netherbe, de nem találtam meg a portált, így építettem egy másikat és azon jöttem vissza. Nem találtam meg a bázisomat. Mit tehetek?

#Minecraft #elveszés #Nether-portál
2016. szept. 25. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nem találtam meg a bázisomat. Mit tehetek?"


Keresd meg.

2016. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Köze l laksz a spawnhoz?

Van már ágyad a „bázisodon" amin aludtál?

Ha igen akkor előbb írd ezt be:

/gamerule keepInventory true

(Ez az a parancs hogy ha meghalsz ne vesszen el a cuccod.Ha majd kiakarod kapcsolni,akk a true helyett false-t írj!)

Ha veírtad,írd ezt be:

/kill

(Ez az a parancs hogy meghalsz!És ha ezeket beírod meghalsz,aztán ott spawnolsz az ágyadnál!Aztán

/gamerule keepInventory false és kikapcsolod azt hogy ne vesszenek el a cuccod!

Ja és ha így akarsz játszani hogy maradjon meg a cuccod mindem velépésnél be kell írd!

Ha azt írja nincs jogod,v valami hasonló akkor Esc>Megnyitás Lanra>Csalások eng engedélyezése:be>Lan világ inditása

2016. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én rendszeresen elveszek Minecraftban amikor hosszabb útra indulok. Az a trükköm, hogy visszataláljak, hogy mindig ismerős dolgokaz keresek és mielőtt elindulok felírom a koordinátákat. De persze az előttem válaszoló ötlete is jó, csak vigyázz, mert a keepinventory néha bugos (legalábbis én jártam már úgy hogy mindenem odalett pedig be volt kapcsolva).
2016. szept. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megtaláltam.
2016. szept. 28. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!