Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lett a Mozilla Firefox-al?

Elektromann kérdése:

Mi lett a Mozilla Firefox-al?

Figyelt kérdés

Volt egy honlap, ami folyton megnyílt a Firefox indításakor (smartnewtab), ami ellen megoldást kerestem. Próbálkozásaim közben a Súgó/Hibakeresési információ részben rákattintottam a Firefox felfrissítése gombra. Az óta a legtöbb honlapot meg sem nyitja, amit meg megnyit (pl. youtube), csak az oldalon található szöveget mutatja.


Próbáltam a Firefox újra telepítését is, de nem sikerült kijavítani a hibát, de legalább a smartnewtab egyejőre nem bukkant elő :D


Van valami ötletetek, hogy mit tehetek?



2016. szept. 25. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Malwarebytes/HitmanPro + sütik törlése megér egy próbát.
2016. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fent ajánlott két program lefuttatása, plusz egy AdwCleaner.
2016. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindhárom programot lefuttattam, és a sütiket is töröltem, de a hiba nem szűnt meg.


Előzőleg elfelejtettem említeni, hogy más böngésző megfelelően működik, csak a Mozilla ilyen nem normális...

2016. szept. 26. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor töröld a Firefox profilod.
2016. szept. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A profilomat töröltem, a firefox-ot uninstláltam, a hozzá tartozó regisztrációs adatokat (rgedit-ben), valamint a C-n maradt állományokat töröltem. A gép újraindítása után feltelepítettem a programot, de a hiba még mindig fenn áll :(
2016. szept. 29. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!