Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja a gépemnek a...

Mi lehet a baja a gépemnek a lol-lal?

Figyelt kérdés
Dell gépem van majd négy éves i7-es proci de 4gb ram. A lényeg, elkezdődik a játék és kb 15 perc múlva túlpörög a proci aztán leáll az egész gép, de egy minecraftot ritka laggal simán visz, mit tudbék csinálni vele?

2016. szept. 26. 09:00
 1/8 anonim válasza:
Hát ha a minecrafttól laggol a géped akkor loltól mit vársz ? Bár nem szabadna laggolnia a lolnak sem a gépeden szerintem. Nincs túl nagy gép igénye tesóm majd 10 éves gépen játsza low grafikán :) szóval valami a gépeddel van vidd el szerelőhöz. mást nem tudok mondani
2016. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy a lol nem laggol hanem kilép, - minecraftnal mint írtam nem gyakori, azaz ritka.
2016. szept. 26. 12:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Állítsd low grafikára és tegyél be minél kissebb fps korlátot. Miből gondolod, hogy a procival van gond? Ezek alapján én inkább azt mondanám a rammal vannak gondok.

és fontos, hogy csak a játék áll le, vagy az egész gép? mivel mindkettőt mondtad

2016. szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy a proci a gond csak az hallatszik ki hogy túlporog
2016. szept. 27. 00:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindkettő leáll de a beállítást megpróbálom! Köszi :)
2016. szept. 27. 00:13
 6/8 anonim válasza:
Nekem is ez volt. amikor elkezd szaggatni nyitsd meg a feladatkezelot (shit+alt+delete es feladatkezelo) majd gorgesd le e ha talalsz olyat ami igenybe veszi a procit abbol lepj ki.( nekem pl fojton elindul valami mdm(32bit) nevu program es nagyon elkezd tole szaggatni a jatek.
2016. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom este, remélem menni fog :)
2016. okt. 13. 07:20
 8/8 anonim ***** válasza:
az mdm egy bitcoin miner vírus
2016. okt. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!