Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 instalálás freedos...

Windows 7 instalálás freedos gépen?

Figyelt kérdés
Töbször instaláltam már windows 7-et olyan gépekre amiken már volt egy meglévő op rendszer. Nemrégiben telepiteni akartam egy windows 7-et egy freedos lenovo laptopra, de nem tudtam mert amikor usb-ről bootoltam és kiválasztottam a nyelvet és utána megnyomtam az instalálást akkor kiirta hogy kell valamilyen illesztő porgram. Ha freedos gépre teszek windowst akkor kell illesztő program? Vagy ilyenkor mivan? Lehet azért van ez mert nem támogatja a gép a windows 7et? Koszonom.

2016. szept. 26. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg UEFI boot-ra van állítva a gép és MBR helyett GPT partíciós tábla van a HDD-n. Indítsd legacy módban és töröld az összes partíciót.
2016. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legacy modbam van, és a sata konfigurációt DVI re allitottam
2016. szept. 26. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Linux Live rendszer arról particionáld újra a lemezt!

Amúgy AHCI módba legyen, úgy a leggyorsabb, IDE -ben kicsit lassabbb.

2016. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szóval akkor semmilyen illesztő programot nem kell letöléteni ugye?
2016. szept. 27. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!