Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 telepítésnél meg...

Windows 10 telepítésnél meg áll, a "frissítések telepítése" telepítésnél, miért?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy vadonatúj laptopot. Nem volt rajta semmi operációs rendszer. Csak win 10 megy fel re. Letöltöttem, mert sajnálok pénzt kiadni érte 40 ezer forintot. Le van töltve, kivan írva, elkezdi a telepítést és a "Frissítések telepítése"-nél megáll azzal az indokkal, hogy "A telepítő egy sérült telepítési fájl miatt leáll." Ez már a második win 10 ami nem megy fel rá, ugyan ezzel az indokkal. Elvileg át kell állítani rajta valamit, de mit?
2016. szept. 26. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán ha adnál némi infót arról a vadiúj laptopról...
2016. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Asus x556u
2016. szept. 26. 19:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Hallottam olyat, hogy a BIOS-ban kell valamit átállítani a winchesternél, de nem értek hozzá olyan szinten. Megköszönném ha lépésről lépésre leírnátok hogy mit csináljak :/
2016. szept. 26. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!