Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja lehet, a videólejátszó...

Mi baja lehet, a videólejátszó programjaimnak, Windows 7 alatt?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy fogalmazzam meg a mondandómat. A gépemen mappa nézetben látva a videókat közepes, nagy, extra nagy méretben, ugye látom az indexképeit. Míg régen a filmek, videók első másodperceiből mutatott pillanatképet a lejátszó, most későbbi jelenetből látok. Sajna van olyan film, sorozat, vagy videó, amit csak az elejét látva ismerek fel. Remélem érthetően fogalmaztam, és a válaszotokat előre köszönöm!
2016. szept. 26. 22:15
 1/10 CspCsj ***** válasza:
Lemezkarbantartóval töröld a Miniatűröket, ezután újra létrehozza - remélhetőleg a kívánt eredménnyel.
2016. szept. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem segített. Töröltem őket, újraindítottam a gépet. Letöröltem a K-Lite Codec Pack-et, majd ismét felraktam. Semmi.

Más javaslat?

2016. szept. 27. 14:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Alapból a windows kezeli a thumbnaileket a videó első képkockáját felhasználva.

Ha felteszel egy codec-et, vagy lejátszót (k-lite, vlc, stb)

akkor onnantól kezdve ezek fogják kezelni, és nem a windows.

Először is próbáld meg a windows media playert beállítani alapértelmezett programként azokhoz a fájltípusokhoz, amikhez akarod (és töröld a miniatűröket) utána talán jó lesz.

Ha nem, akkor töröld le a codec-eket, vlc-t, stb.

2016. szept. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát.. vagy nagyon vaksi vagyok, vagy sz*r a gép. Aszerint jártam el, ahogy mondtad. És már számtalanszor kitöröltem a miniatűröket.
2016. szept. 27. 19:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig biztos vagyok benne, hogy ez okozza a problémát. Gondold át, hátha van valami, amit nem töröltél le vagy ilyesmi. Az is lehet, hogy a k-lite miatt már nem is lehet visszacsinálni, nem tudom :\
2016. szept. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha megoldható, esetleg csinálhatnék screenshot-okat a feltelepített programjaimról, és elküldhetném neked? Hátha nem volt elég a K-Lite, és a VLC letörlése.
2016. szept. 28. 09:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Megoldható, persze. Ide töltsd fel őket és küldd el privát üzenetben a linkeket.

[link]

2016. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
É
2016. okt. 1. 21:31
 9/10 A kérdező kommentje:

fene.. :)

Én már írtam neked privátban, itt vagy?

2016. okt. 1. 21:32
 10/10 A kérdező kommentje:
azt még hozzátenném, hogy mp4 formátumban normális az indexkép
2016. okt. 7. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!