Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Assassin's Creed IV. -...

Az Assassin's Creed IV. - Black Flag játékban, hogyan lehet távcsővel lőni?

Figyelt kérdés
Már órák óta nem tudok egy küldetést megcsinálni, amikor Fekete Szakállal kihajózunk és jön egy hatalmas hadihajó, amit sehogy sem tudok legyőzni. Megnéztem Youtube-on, hogy mit kell csinálni és a videón az illető megnyomja a távcsövet és két lövéssel leteríti a hadihajót. Próbáltam én is megcsinálni de nekem sehogy nem lő. Valaki aki játszott már rajta, hogyan tudta megcsinálni?

2016. szept. 27. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Te most a mozsárágyúról beszélsz? Azt külön meg kell venni, fel kell szereltetni és különálló gyorsbillentyűje van a használatához.
2016. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha az a legerősebb támadás akkor igen. A videón a srác 10 másodperc alatt lezúzza vele a hadihajót. Nekem az nem megy sehogy és így már órák óta nem tudom legyőzni.
2016. szept. 27. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:
q betűt kell nyomni, ha jól emlékszem
2016. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A mozsárágyút meg kellett vennem, nagy nehezen meg tudtam oldani, és ez volt a videón is, működik! Köszönöm szépen!
2016. szept. 27. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Te most a mozsárágyúról beszélsz? Azt külön meg kell venni, fel kell szereltetni és különálló gyorsbillentyűje van a használatához.
2016. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
q betűt kell nyomni, ha jól emlékszem
2016. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!