Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ASUS X555UJ Driver probléma...

ASUS X555UJ Driver probléma Win7 alatt?

Figyelt kérdés

Reggel raktam fel Windows 7 rendszert (windows 10 mellé dual boot), de driver problémái vannak. Ott kezdődött, hogy semmilyen drivert nem ismert fel de azt már megoldottam többé kevésbé minden fent van kettő, talán a legfontosabbat kivéve. Touchpad, valamint USB driver az ami nem ment fel rá. Kerestem hivatalos oldalon, nem hivataloson semmi nem használt. Így nem tudok se egeret hozzádugni se touchpadot használni ami kb ellehetetleníti a hosszabb távú használatát.


Bárki találkozott már ilyen problémával? Ha igen akkor hogy oldotta meg/mit lehet tenni?


Előre is köszönöm.


(UI: Win 7 azért került rá mert a 10 alapból megeszi a ram 50%-át míg a win 7 jelenleg 20-25%-ot használ, kellett ez a ram (összes 4gb van benne).)



2016. szept. 28. 09:29
 1/2 Lajos54 ***** válasza:
Esetleg nem azért, mert ehhez a géphez nincsenek Win 7-es driverek?
2016. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a gond. Valahogy jó lenne mondani hogy használható legyen. Tudom hogy nincs már támogatás hozzá.
2016. okt. 5. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!