Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ssd-re telepíthetek utorrentet...

Ssd-re telepíthetek utorrentet és futtathatom onnan ha a HDD-re töltöm a programokat?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. szept. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Az az SSD lényege, hogy a rendszer rajta legyen, a másodlagos sima HDD lényege meg az, hogy nagy és lehet rá pakolni.
2016. szept. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Persze, nekem is így van. (Meg szerintem mindenkinek).

Már 4. éves az SSD-m és kutya baja.

2016. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi

és mennyi torrentet futtattok rajta?

mert én kb. 400at és mindegyik kommunikál a trackerrel és attól félek túl sok adat cserélődne túl rövid idő alatt

2016. szept. 30. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól ne félj. Ha jobb fajta routered van akkor nem lesz gond, ellenkező esetben betelik a NAT táblája és nem tud majd új kapcsolatokat nyitni csak ha egy másik már véget ért, ezt onnan veszed észre, hogy kevés adatforgalomnál is használhatatlan az interneted. Például egy kisebb de új cisco router tud ~1000 kapcsolatot tárolni, 400 torrent esetén ha mindegyiken van 2 letöltő +1 tracker akkor az be is telt.

De például ha egy kis ZTE router 256-nál többet tudna azon már meglepődnék.

2016. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!