Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vers eléneklő program?

Vers eléneklő program?

Figyelt kérdés

Létezik olyan program számitogépre vagy tablettre, iPhonera, bármire, amibe beirok egy rimelő kis verset és visszaénekeli nekem? Nem kell profi hangzása legyen, elég olyan "Kicsi kutya tarka"-félén.


Olyat mar találtam hogy elszavalja hangosan a beirt szöveget, de nekem feltétlenul elénekelni kellene.



2016. szept. 30. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Van persze. Csak a zenei előjegyzéseket kell megadni, és a hangnemet. Sajnos viszont ez fizetős. és nem létezik.
2016. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ugy érted hogy már dolgoznak rajta es fizetős lesz, csak még nem jött ki?

Sürgős lenne!

2016. szept. 30. 12:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már !

Hogy gondolhattad egy pillanatig is komolyan ezt a hülyeséget ? :)

2016. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tabaki ***** válasza:

@#3:

Szerintem innovatív gondolat, és nem is megvalósíthatatlan. Beszédszintetizálás, zenegenerálás, hangmagasság-változtatás már régóta léteznek, csak egy szoftverbe kéne gyúrni őket. Sajnos, a fejlesztők még nem eszméltek rá erre a piaci igényre, pedig szerintem a telós appok között nem is érne el rossz helyezést.

2016. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szerintem se hülyeség. Én azt hittem létezik is csak én nem találom.

Példának felhoznék egy hasonló szolgáltatást, ha a gugli tranlate-be beirunk valamit magyarul és kiválasszuk hogy játssza le akkor egy szép dallamos női hang felolvassa. Nem mondod meg hogy nem igazi. Na valami olyan kellene csak énekeljen.

2016. szept. 30. 14:15
 6/10 A kérdező kommentje:
Bulin például beírnánk hogy Boldog szüliiinaaapooot Jóska bátyááám, és az app elénekelné!
2016. szept. 30. 14:19
 7/10 anonim ***** válasza:

és azt elárulod, hogy a ez a teoretikusan létező program mi alapján generálná a dallamot. Egy dolog egy leírt szöveget kimondatni egy progival, de hogy az dallamra meg is szólaljon, az már kemény dió.

Vagy lekottázod neki a dallamot ?

2016. szept. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tabaki ***** válasza:

@#7:

Bármi alapján generálhatná, ilyen algoritmusok legkésőbb a hatvanas évektől léteznek. Már akkor is az összhangzattan szabályaihoz próbáltak alkalmazkodni, tehát egészen zeneszerű vagy legalábbis kellemes, hallgatható hangsorokat voltak képesek előállítani, és azóta jóval kifinomultabbak lettek (naná, a milliószor gyorsabb számítógépeken nagy kunszt...). A te dolgod csak az lenne, hogy egy ikonra bökve zenei stílust, és/vagy jeles alkalmat válassz, a program pedig a megfelelő paraméterek és a szótagszám alapján rögtönözne egy odaillő dallamocskát. Lehet, hogy nem robbanna be vele a zeneirodalomba, de hát nem is az a cél.

2016. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ennél sokkal értelmetlenebb programok, és apk. vannak manapság.

Szóval hogyha ez ilyen "egyszerű" lenne, akkor már megcsinálták volna. Én továbbra is állítom, hogy ez nem kivitelezhető.

2016. okt. 1. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

[link]


Na találtam valami linket. Ugy hivják hogy Text to Vocals. Ki kell próbáljam.

2016. okt. 4. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!