Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Assassin's Creed Unity és...

Az Assassin's Creed Unity és Rogue játéknak a sztorijuknak van köze egymáshoz?

Figyelt kérdés
A Unity-t nem akarom játszani mert nagyon optimalizálatlan és minimumon is szaggat, pedig háromszor olyan gépem van, mint az ajánlott gépigénye. Ezért a Rogue-t akarom felrakni, viszont az lenne a kérdésem ha belekezdek, akkor történetileg nem maradok le semmiről?

2016. szept. 30. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmiről nem maradsz le. Én csak a rogue-al játszottam és nem emlékszem semmilyen utalásra vagy bármire amit ne értettem volna.
2016. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Épp most töltöttem le a Rogue-ot, nagyon örülök neki, hogy jól optimalizált, max. grafikán gond nélkül megy..Annak viszont annál inkább nem örülök, hogy nincs magyarítás, tudok angolul, de annyira nem, hogy követni tudjam rendesen a sztorit. Kár érte :/
2016. szept. 30. 20:26
 3/5 anonim válasza:

Igazából a rogue legvégén van utalás a unity-re.

Bár ez kb 5 perc a rogue legvégén (innentől kicsit SPOILERES csak akkor olvasd ha nem zavar)

ami anyiban merül ki , hogy a unity úgy kezdődik , hogy Arno-al megyünk gyerekként és elszökünk majd egyszer csak arra leszünk figyelmesek ,hogy megöltek valakit és az a valaki a főhős apja volt. A rogue meg itt ér véget és mi vagyunk a gyilkos aki megölte Arno apját.

2016. okt. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem gond, a Unity-nek kivittem az első küldetését és ezt még épp láttam. Egyébként az Abstergo-nál sem lehet lemaradni ?
2016. okt. 1. 12:27
 5/5 anonim válasza:
A unity-t én se vittem ki egy darabig eljátszottam vele de nem fogott meg szal konkrétumokat nem tudok , ameddig én játszottam nem volt semmi olyan max a korábbi részekre 1-1 apró utalás/említés de semmi extra.
2016. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!