Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs hang a gépen nvidia...

Nincs hang a gépen nvidia driver telepítés után, de miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok, vettem egy számítógépet, feltelepítettem akkor volt rajta hang, de amint rátettem az nvidia drivert meg jelent egy piros x a hanglejátszó mellett.

Alaplapom: ascrock b150m pro4s

Lehetséges, hogy valamit a biosban kéne állítani?



2016. szept. 30. 17:17
 1/6 Elektromann ***** válasza:
Szerintem ez software hiba lesz. A tanácsom az, hogy keress egy másik telepítőt interneten, és azzal telepítsd újra.
2016. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
Nem változott meg véletlenül az alapértelmezett lejátszó eszköz, HDMI Audio -ra?
2016. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

P.O.C, de megváltozott, és csak azok vannak a hang menűben, mellékelek egy képet is.

[link]


Ezzel mit tudok kezdeni?

2016. szept. 30. 17:36
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Érdekes hogy más nincs is itt, csak 4 db HDMI hang.

Ha rámész az ablak üres fehér területére jobb egér gombbal, és bepipálod a letiltott eszközök megjelenítését, akkor mi történik?

2016. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez a kép már úgy készült, de nem értem, hogy mi történt, próbáltam letörölni az nvidia drivert de ugyan ez a helyzet, viszont ha bemegyek a hangerőkeverőbe ott azt írja, nincs telepített hangeszköz.

Még pár dolog ami segíthet: realtek telepítésnél ki ír egy hibát: 0x000000FF, és semmi nem történik, szerinted win 10-el megpróbáljam, hogy mi történik

2016. szept. 30. 18:07
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

Próbáltad újrarakni az alaplapi Audio drivert?

[link]

2016. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!