Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találom a sajátgépet?

Hol találom a sajátgépet?

Figyelt kérdés
most lett újrarakva a gépem de nem tette ki az asztalra sem meg van olyan vistás oldalsávom abból is el lehetne érni de azt sem találom meg nem is tudom hogy mi a neve.
2010. ápr. 24. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Windows 7 esetén(sztem nem sokat változott): Start, vezérlőpult, megjelenés és személyes beállítások, személyre szabás, bal oldalt asztali ikonok módosítása, és válaszd ki mit szertnél.
2010. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

XP esetén az asztalra jobb klikk majd Tulajdonságok és pipáld a Sajátgépet [link]


Win7 esetén jobb klikk - Személyreszabás - Asztali ikonok

2010. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ti most mit izéltek? WinXP-nél és WinVistánál is ha lenyitod a Start menüt, ott van a Sajátgép! Ez szerintem Win7-nél is ott van! Egyszerűen megfogod és kihúzod az asztalra! Nekem alapból vista VOLT a gépen és azon sem volt kirakva! Simán kihúztam a start-ból és kész! Mit kell ezen itt kattintgatni jobb klikk meg a fene tudja hova? Start -> Sajátgép -> bal egér gombbal kihúz! ENNYI! :S
2010. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A saját géped ott van előtted.
2010. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

21:08

Ha 'megfogod és kihúzod az asztalra' akkor csak egy parancsikont raksz ki, a Tulajdonságai mások!

2010. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21:29 te hülye vagy? Mondom én is csak kihúztam! És minden ott van! Nem csak parancsikon!
2010. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat xp-m van bár ezt nem írtam de így is jók a válaszok nekem a startmenüben nincs ott a sajátgép! Tudom hogy ott kellene lennie de hidd el nincs ott!!Azért köszi!!! További szép napot mindenkinek!!!!!!!!
2010. ápr. 25. 12:16
 8/8 anonim ***** válasza:

A Start menüben megjelenitheted :

-katt jobb gombbal a Start menüre - válaszd a Tulajdonságok-at - a Start menü fülön a Testreszabás-nál pipáld a Sajátgép megjelenitését (ahol pipa van az megjelenik a Start menüben)


[link]

2010. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!