Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Távoli asztalnál hogy maradhat...

Távoli asztalnál hogy maradhat bejelentkezve azon gép felhasználója amire csatlakoztam miközben rá vagyok csatlakozva?

Figyelt kérdés

Távoli asztalnál mikor a másik gépre csatlakozom, azt a felhasználót kijelentkezteti és ha visszajelentkezne akkor meg velem bontja a kapcsolatot.

Azt tudom hogyan csatlakozzak egyszerre több gépre, vagy egy gépre kétszer nem ez érdekel, hanem hogy oldjam meg azt, hogy egyidejüleg mindketten hozzáférhessünk a géphez, ő a gép előtt ülve én meg távoli asztalon keresztül.

Ugyanolyan lenne jó mint amit a TeamViewer-el lehet csinálni csak ugyanezt akarom távoli asztallal.



2016. okt. 3. 19:33
 1/5 Dongaben ***** válasza:
Egy hülye kérdés: "Miért nem jó a TeamViewer?"
2016. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Windows Server + Terminal Server licence. Másként nem fog menni távoli asztallal.
2016. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Windows server-t nem akarok mivel nem szükséges egyelőre viszont ha jól tudom valahol a beállításjegyzékbe van egy olyan rész hogy SingleSession ami a windows felhasználó verzióinál csak 1-et engedélyez és ezt át lehet állítani.

A másik hogy a windows mappájába egy dll fájlt kell megbuherálni és akkor is jó.

2016. okt. 4. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Google: -> "UniversalTermsrvPatch"

2016. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezzel sikerült megoldani, nem sokkal a kérdés kirakása után meg is találtam ezt csak elfelejtettem ide kiírni, úgyhogy akinek még ez lenne a gondja, ez működik.
2016. okt. 6. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!