Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-ben miért nem...

Windows 10-ben miért nem tudom megváltoztatni a zene tulajdonságait?

Figyelt kérdés
Belépek a zene mappába, jobb klikk az egyik zenére, tulajdonságok, részletek, és ott szeretném megváltoztatni az előadód, címet albumot stb., de miután beírom és rákattintok az okra, nem történik semmi. Próbálkoztam Mp3Tag-gal, de azzal se működött. Van hogy enedi, de van hogy nem. Van hogy még a mappába se tudok bemásolni zenét, mert nincs meg hozzá a jogosultságom, de nem dob ki semmit, hogy írjak be jelszót, vagy valami. Egyetlen egy fiók van a gépen, de annyira nem értek ezekhez a jogosultságos dolgokhoz, lehet hogy itt van a hiba. (Egyébként az se működik a kihúzom az asztalra és ott próbálom.)

2016. okt. 3. 20:40
 1/2 A kérdező kommentje:

Rájöttem a logikájára. Alapvetően nem tudom megváltoztatni a zene tulajdonságait a részletek fülnél, csak Mp3taggal. De ahogy megnyitom a fájlt, már azzal se tudom. Ha egyszer megnyitottam, akkor már újra kell indítani a gépet, hogy megint tudjam változtatni Mp3taggal.

De még mindig nem értem hogy ez miért van és hogy lehetne ezt megváltoztatni.

2016. okt. 3. 21:00
 2/2 DjImipapa ***** válasza:
Nevezd lopásgátlónak...csinálj saját zenét, és lásd a tulajdonságainál magad leszel megnevezve....
2016. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!