Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék törölni egy...

Hogyan tudnék törölni egy régi fiókot Facebookon?

Figyelt kérdés

Vasárnap megnyitottam egy vírusos videót, amelyet üzenetben kaptam az egyik ismerősömtől. Az említett vírus teljesen leépítette a facebook oldalamat. Két évvel ezelőtt létrehoztam egy új (nem használt) fiókot egy álnévvel. Ha be szeretnék lépni a sajátomba, kizárólag az említett fiókba tudok belépni. Gondoltam, ha törölném a kamu fiókot, be tudnék lépni a sajátomba. Próbáltam megváltoztatni a jelszavam, de ennek az álfióknak a jelszavát változtattam meg. Legalább három informatikában jártas embertől kértem segítséget, de nem sikerül belépnem a saját fiókomba. Rendkívül hálás lennék, ha el tudnátok látni néhány hasznos válasszal. Köszönöm a gyors reakciókat.

18/L



2016. okt. 4. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
nem értem az egészet most miért kéne törölnöd a kamu fiókodat hogy betudj lépni a kamu fiókodba? :D
2016. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a kamu fiókomba szeretnék belépni, hanem a valódiba. Nagyon fontos lenne a suli miatt. Ezért szépen kérek mindenkit, aki valamennyire ért ehhez, adjon egy értelmes választ. Előre köszönöm. :)
2016. okt. 4. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:

akkor minek írtad bele a kamu fiókodat is a kérdésbe?:D

amúgy lépj be a gépedel a igazi facebookodba és majd jön olyan értesítés a facebooktól hogy " vírus fertőzöt" vagy valami ilyesmi, már nem emlékszem mert már régen volt ilyen nekem.. és rá mész mutasa hogy le kell töltened valamit és csinálja a dolgát utána lesz ami lesz:D


én meg 17 vagyok ha jó lesz, jelölj be :D #1 voltam

2016. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lehetetlen kijelentkezni. :(

Csak az adatvédelmi hivatkozásokat mutatja. :( Szükségem van arra a fiókra, mert idén érettségizem és a csoportunkban meg szoktunk osztani fontos jegyzeteket. Semmi sem működik, ezért kezdek kicsit kétségbeesni. (kicsit nagyon)

2016. okt. 4. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor jelentkez be másik gépről és változtasd meg a jelszót és akkor magatól kijelentkezik
2016. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs másik gépem és az e-mailt is lenyúlta a kamu fiók. :(
2016. okt. 4. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor telefonról váltpztasd meg :D és az nem lehet hogy egyszere kettő fióknál van ugyan az a e-mail cim :DD
2016. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!